Короткостроковий тиск на маржу вдарив по галузі спеціальної хімії, що швидко розвивається
05.11.2021

Короткостроковий тиск на маржу вдарив по галузі спеціальної хімії, що швидко розвивається

Спеціалізована хімічна промисловість – це галузь, що швидко розвивається в Індії, яка отримує вигоду з високого внутрішнього попиту та експортних можливостей. Галузь перебуває в особливо сприятливому становищі, оскільки багато глобальних гравців прагнуть зменшити свою залежність від Китаю після Covid-19. Нещодавні заходи щодо боротьби із забрудненням у Китаї також призвели до закриття багатьох заводів у цій країні. Це приносить пряму користь їхнім індійським колегам.

Короткочасні зустрічні вітри
Спеціалізована хімія продовжує залишатися галуззю, що швидко росте. Однак у короткостроковій та середньостроковій перспективі вона стає свідком кількох зустрічних вітрів на фронті маржі.

Ціни на сировину у хімічній промисловості зростають. Це веде до зростання цін по всьому ланцюжку утворення вартості. Зростання цін неминуче на основні хімічні речовини, хімічні речовини на основі хлору, виробничо-збутові ланцюжки бензолу, етиленові ланцюжки та олії. Закриття заводів по всьому Китаю ще більше загострило нестачу сировини. В результаті різко зросли ціни по всьому ланцюжку створення вартості хімічної продукції.

Цю проблему було підкреслено кількома компаніями у коментарях керівництва до звітів про доходи за перший квартал. Aarti Industries відзначила різке зростання цін на сировину. Інші великі гравці, включаючи Galaxy Surfactants та Fine Organics, також підкреслили відсутність ключової сировини, що призвело до раптового стрибка цін на сировину.

Контейнерна криза
Крім зростання витрат на сировину, вітчизняні гравці також стикаються з проблемою контейнерів, що відроджується.

Шлях зростання
Незважаючи на перешкоди на ринку маржі, індійська галузь спеціальної хімії має великі перспективи зростання.

Очікується, що до 2025 року галузь зросте вдвічі до 64 мільярдів доларів із поточного розміру ринку в 32 мільярди доларів. Індійські виробники також прагнуть реалізувати ці можливості, оголосивши про агресивні плани капітальних вкладень у першому кварталі 22 фінансового року кількома гравцями, що спеціалізуються на хімічній галузі.

Наприклад, додаткові фармацевтичні потужності компанії Aarti Industries збільшені.

Статті з даною тематикою
Будьте в курсе всіх наших новин