Розвиток індійської промисловості на фоні проблем в Китаї
21.10.2021

Спеціалізована хімічна промисловість – це швидко ростуча галузь в Індії, яка отримує вигоду з високого внутрішнього попиту і експортних можливостей. Галузь перебуває в особливо сприятливому положенні, оскільки багато глобальних гравців прагнуть зменшити свою залежність від Китаю після Covid-19. Недавні заходи по боротьбі із забрудненням в Китаї також привели до закриття багатьох заводів в цій країні. Це приносить пряму користь їх індійським колегам.

Ціни на сировину в хімічній промисловості ростуть. Це веде до зростання цін по всьому ланцюжку створення вартості. Зростання цін неминучий на основні хімічні речовини, хімічні речовини на основі хлору, виробничо-збутові ланцюжки бензолу, етиленовому ланцюгу і рослинних маслах. Закриття заводів по всьому Китаю ще більше загострило брак сировини. В результаті ціни по всьому ланцюжку створення вартості хімічної продукції різко зросли.

Ця проблема була підкреслена декількома компаніями в коментарях керівництва до звітів про доходи за перший квартал. Aarti Industries зазначила різке зростання цін на сировину. Інші великі гравці, включаючи Galaxy Surfactants і Fine Organics, також підкреслили відсутність ключової сировини, що призвело до раптового стрибка цін на сировину.

Контейнерний криза
Крім зростаючих витрат на сировину, вітчизняні гравці також стикаються з проблемою нестачі контейнерів.

Шлях зростання
Незважаючи на перешкоди, що виникають на ринку маржі, індійська галузь спеціальної хімії має великі перспективи зростання.

Очікується, що до 25 року галузь зросте вдвічі до 64 мільярдів доларів з поточного розміру ринку в 32 мільярди доларів. Індійські виробники також прагнуть реалізувати ці можливості, оголосивши про агресивні плани капітальних вкладень в першому кварталі 22 фінансового року декількома гравцями, що спеціалізуються в хімічній галузі.

Статті з даною тематикою
Будьте в курсе всіх наших новин